1kv Przejezdne podesty

0
22
Rate this post

Podesty elektryczne

W wielu pracach w których niezbędna jest podniesienie na pewną wysokość ciągle towarów o określonej masie przydają się różnego rodzaju podesty lub podnośniki. Tego rodzaju urządzenia są niezastąpione w halach magazynowych oraz w halach produkcyjnych. Przydają się również w trakcie wielu rodzajów prac prowadzonych zazwyczaj mnie kilka lub kilkanaście metrów nad ziemią. Tego rodzaju podnośniki lub podesty są praktycznie rzecz biorąc niezastąpiony przy wykonywaniu wielu prac konserwacyjnych związanych na przykład z instalacjami sieci elektrycznej.
Podobnie często możemy spotkać się na podesty samojezdne lub ruchome wykorzystywane w różnych pomieszczeniach służących do magazynowania i przechowywania różnego typu produktów. W wielkich halach magazynowych za pomocą różnych samojezdnych urządzeń można stosunkowo łatwo wynieść nawet dość ciężki ładunek na wymaganą wysokość. Trudno byłoby wyobrazić sobie tego typu pracę bez sprzętu służącego do podnoszenia na określoną wysokość ludzi i towarów, które są tutaj składowane.

kluczowe słowa: Audyt wewnętrzny GHP, GMP, HACCP – poradnik praktyczny, Pomiary metodą Tegova, Przyczepka samochodowa WNP Suski, decyzja deklaratoryjna