Skandia polisa na życie

0
20
Rate this post

Skandia to działające już od ponad 150 lat pierwsze szwedzkie Towarzystwo Ubezpieczeń na życie. Na polskim rynku obecna jest od 1999 r. i cieszy się zaufaniem tysięcy klientów.

Skandia polisa na życie – stabilność i bezpieczeństwo:
Warto ubezpieczyć się przed nieprzewidzianymi zdarzeniami losowymi, wypadkami czy utratą zdrowia, by zadbać nie tylko o siebie, ale także o swoich bliskich. Skandia Życie gwarantuje ubezpieczenie w razie śmierci, inwalidztwa lub śmiertelnej choroby. Inwest Life cechuje za to elastyczność składek, bonus w przypadku regularnego oszczędzania, a także dodatkowe świadczenia w przypadku inwalidztwa.

Dzięki specjalnej aplikacji stworzonej na potrzeby klientów Skandii, każda osoba korzystająca z systemu Android lub iOS może mieć dostęp do swojego konta także przy pomocy mobilnych urządzeń.

Skandia została niejednokrotnie doceniona. Oprócz tego, że cieszy się zaufaniem klientów, niejednokrotnie otrzymała prestiżowe nagrody i zajmowała wysokie miejsca w rankingach – chociażby pierwsze miejsce w Rankingu Najbardziej Dynamicznych Ubezpieczeń na Życie.