F.A.Q.

Najczęściej zadawane pytania

Czy na wizytę w salonie należy się wcześniej umówić ?

 

-Tak, wszystkie spotkania odbywają się po wcześniejszym potwierdzeniu. Rezerwacji wizyty w naszym salonie można dokonać telefonicznie pod numerem +48 575 464 600 bądź mailowo: strefapannymlodej@gmail.com.

 

Jak długo trwa wizyta w salonie?

 

-Na wizytę związaną z mierzeniem sukni ślubnych przeznaczamy 45 minut. Jeżeli będzie możliwość, możemy przedłużyć ten czas lub zaproponować inny dostępny termin.

 

Jakie rozmiary sukni dostępne są w salonie?

 

-Większość dostępnych modeli przeznaczonych do mierzenia jest w rozmiarze 38. Posiadamy również wybrane modele w rozmiarze 36 oraz 38/40.

 

 Jak przygotować się na wizytę w salonie?

 

-Prosimy, aby w miarę możliwości przyjść na przymiarki bez makijażu. Do mierzenia sukni najlepiej mieć na sobie gładką bieliznę w kolorze cielistym.

Najlepiej przygotować sobie również listę sukien do zmierzenia. Na naszej stronie internetowej w zakładce KOLEKCJE dostępne są zdjęcia sukni oferowanych w naszym salonie.

Zalecamy także przyjść z osobą, która nas doskonale rozumie bądź ma podobne poczucie estetyki. Rekomendujemy przyjście na przymiarki z maksymalnie dwiema osobami.

 

 Czy w salonie można zrobić zdjęcie w sukni?

 

-W naszym salonie jest możliwość wykonania zdjęcia w dwóch wybranych modelach sukni.

 

Czy możliwe jest dokonanie zmian w projektach sukni?

 

-W wybranych sukniach akceptowane są niewielkie modyfikacje np. pogłębienie lub pomniejszenie dekoltu.

Niektórzy projektanci oferują możliwość łączenia elementów z dwóch różnych modeli.

 

W jakim przedziale cenowym są suknie?

 

-Ceny sukni szytych na marę dostępne są od 4500 zł do 6500 zł. W salonie można dokonać również zakupu modelu ekspozycyjnego z rabatem od -30% do -70% (dotyczy tylko wybranych modeli)

 

Z jakim wyprzedzeniem należy zamówić suknię w salonie ?

 

-Wybraną suknię należy zamówić najpóźniej 6 miesięcy przed planowaną datą ślubu. Występują modele, w których czas oczekiwanie może być krótszy. Istnieje również możliwość skorzystania z opcji ekspresu. Usługa ta jest dodatkowo płatna.

 

Czy dokonując zamówienia, należy wpłacić zadatek ?

 

-Tak, dokonując zamówienia sukni szytej na miarę, w dniu podpisania umowy należy wpłacić zadatek w wysokości 50% wartości sukni.

 

Czy w ofercie salonu można znaleźć  dodatki do sukni?

 

-Tak, w naszej ofercie posiadamy: welony,  sweterki, narzutki, marynarki, kolczyki, wianki biżuteryjne, ręcznie wykonane ozdoby do włosów.

 

Czy w salonie można zapłacić kartą?

 

-Tak, w salonie można płacić kartą oraz gotówką.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. więcej inforamcji

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Kliknij "Akceptuj" aby kontynuować korzystanie ze strony.

Close